Kanal Açma

Bursa Kanal Açma

Ay vidanjör firması olarak kanal açma işlemine gereksinim duyulacak durumu ve gider hatlarında oluşan tıkanıklıkları iki ana başlık şeklinde açıklayabiliriz.

Tuvalet, mutfak ve kanalizasyon tıkanıklıkları: Bu tür tıkanmalar bilinçsizce gider hattına atılan peçeteler, tuvalet kağıtları, ıslak mendiller vb. bunların arasında temizlik esnasında kovada unutulup gider hattına kaçırılan bezlerde hattımızı tıkar. Klozetin kenar bölümlerine temizlik ve hijyen güzel koku sağlaması bakımıyla konulan koku aparatları da gider hattında tıkanıklık yapar. Bazen de bu tür durumlar ustalık hatası olarak da karşımıza çıkıyor. Örnek verecek olursak döşenen gider hattı borularının bazen fazla eğim verilmesinin yada tam tersi fazla eğim verilmemesi durumlarında düzensiz çalışan gider hatlarında da sıkıntı yaşanır.

Ana gider hatları tıkanıklıkları: Ana gider tıkanıkları karşımıza yıllar öncesine dayalı bir sorun olarak da çıkabilir. örneğin; Uzun yıllar kullanılmış künk hatlar zamanla özelliğini kaybeder ve çökmeler meydana gelir hattı tıkar. Bir örnek daha verecek olursak kök saran bir palmiye ağacı kökleri künk hatlarının ek yerlerinden kök salarsa buda hatta tıkanmaya sebep verir. Bu tür durumlarda doktorunuz biziz gider hatlarınızdaki sorunu kanal görüntüleme cihazlarımızla görüntüleyip dedektörle noktasal tespit yaparak gerekli çalışmaları yerine getiriyoruz. Ay vidanjör firması olarak usta ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize 7/24 saat hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İletişim İçin Tıklayınız

7/24 Acil Vidanjör Hizmeti

Acil Durumlarda Günün Her Saatinde Ulaşabileceğiniz Vidanjör Hizmetleri Sağlıyoruz