Kanal Temizleme

Kanal temizleme hizmeti: Bursa ilimizde faaliyet gösteren AY VİDANJÖR firması olarak fabrikalar da, sitelerde vb. alanlarda tıkanmış gider hatlarınızı ve taşan kuyularınızı vidanjör vakum sistemi ve yüksek basınçlı su jetleri araçlarıyla kanal temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle bakımlarını yaparak aktif hale getiriyoruz. Kanallar zamanla ev, işyerleri, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri vb. yerlerin atıklarıyla zamanla dolmakta ve çeşitli katı atık vey engeller nedeniyle de tıkanmaktadır. Kanalların hidrolik akışını idame ettirebilmesi için koku ve taşmalara sebebiyet vermemesi adına kanalların temizlenmesi gerekmektedir. Giderlerinizde oluşan tıkanıklık veya arızalarınız en kısa süre içinde bu işte uzman ekiplere bildirilmektedir. Bu gibi durumlar ihmal edilme durumunda büyük sorunlar getirebilir.

Hizmet sunduğumuz müşterilerimize ulaşan hizmetlerimizi bugünün bize sağladığı teknolojik araçlar vasıtasıyla Kanal Açma ve Temizleme işlerimizi büyük özveriyle sonuçlandırıyoruz.

Genelde sürekli tıkanan fabrika, ev, mutfak, tuvalet giderlerini robotlarımız ve görüntüleme cihazlarımız sayesinde hatlarınızın Kanal Açma ve Temizleme işlemlerini kırmadan dökmeden temizleme bakımını tecrübeli kadromuz aracılıyla yerine getiriyoruz.

İletişim İçin Tıklayınız

7/24 Acil Vidanjör Hizmeti

Acil Durumlarda Günün Her Saatinde Ulaşabileceğiniz Vidanjör Hizmetleri Sağlıyoruz