Kanal Temizleme

Kanal temizleme: Bursa ilimizde faaliyet gösteren AY VİDANJÖR firması olarak fabrikalar da, sitelerde vb. alanlarda tıkanmış gider hatlarınızı ve taşan kuyularınızı vidanjör vakum sistemi ve yüksek basınçlı su jetleri araçlarıyla kanal temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle bakımlarını yaparak aktif hale getiriyoruz. Kanallar zamanla ev işyerleri, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri vb. gibi yerlerin atıklarıyla zaman içerisinde dolmakta ve çeşitli katı atık ve engeller nedeniyle de tıkanmaktadır. Kanalların hidrolik akışının sağlanabilmesi için koku ve tasmalara sebebiyet vermemesi adına kanalların temizlenmesi gerekmektedir. Giderlerinizde oluşan tıkanıklık ve arızaları en kısa süre içinde bu işin uzman ekiplerine bildirilmektedir. Bu gibi durumlar ihmal edilme durumunda büyük sorunlar getirebilir.

Hizmet sunduğumuz müşterilerimize ulaşan hizmetlerimizi bugünün bize sağladığı teknolojik araçlar vasıtasıyla Kanal Açma ve Temizleme işlerimizi büyük özveriyle sonuçlandırıyoruz.

Genelde sürekli tıkanan fabrika, ev, mutfak, tuvalet giderlerini robotlarımız ve görüntüleme cihazlarımız sayesinde hatlarınızın Kanal Açma ve Temizleme işlemlerini kırmadan dökmeden temizleme bakımını tecrübeli kadromuz aracılıyla yerine getiriyoruz.

İletişim İçin Tıklayınız

7/24 Acil Vidanjör Hizmeti

Acil Durumlarda Günün Her Saatinde Ulaşabileceğiniz Vidanjör Hizmetleri Sağlıyoruz