Robotla Gider Açma

Gider AçmaGider Açma: Ev, ofis işyeri vb. yerlerde tıkalı olan lavabo açma, tuvalet açma ve her tür tıkanmış ve işlevini yerine getiremeyen giderlerinizi kırmadan dökmeden robotik yay ile açıyoruz. Son sistem cihazlarla ve tecrübeli personelimiz ile gider açma alanında hizmet vermekteyiz.

Gider açma hizmetimiz son teknoloji robotlar kullanılarak etkili ve en hızlı şekilde yapılmaktadır.  Tuvalet gideri, lavabo gideri veya klozet gideri gibi giderler zamanla çeşitli sebeplerden dolayı tıkanabilir. Altyapının yetersiz olması kanalizasyon hattı arızaları gibi sebeplerde olabilir. Bu arızalarınız kameralar sayesinde tespit nokta atışı ile tespit edilir. Giderleriniz neden tıkanmış olursa olsun robot teknolojisi sayesinde tıkanıklıklarınız giderilir. Eğer giderinizle alakalı bir arıza varsa Termal kamera teknolojisi sayesinde tespit edilip tamiri yapılır. Gider açma işlemleriniz hiçbir şekilde kırma ve dökme olmadan yapılır. Tüm gider açma işlemleriniz uzman ekiplerimizce itina ile yapılacaktır.

Ev, İş yeri, AVM ve Fabrikaların gider hatları zamanla tıkanabilir. Ay vidanjör firması olarak Bursa ilimizde siz değerli müşterilerimize son model ekipmanlar ve alanında uzman personelimiz ile lavabo tıkanıklığı açma, lavabo gideri açma alanları içerisinde hizmet sunmaktayız. Fabrikaların gider hatları zaman içerisinde periyodik olarak temizletilmediği taktirde kötü kokulara, tıkanmalara ve çatlamalara neden olacaktır. Son sistem cihazlarla ve tecrübeli personelimiz ile gider açma alanında hizmet vermekteyiz. Gider açma, tuvalet gider açma, mutfak gider açma ve lavabo açma gibi işlemleriniz için iletişime geçiniz.

İletişim İçin Tıklayınız

7/24 Acil Vidanjör Hizmeti

Acil Durumlarda Günün Her Saatinde Ulaşabileceğiniz Vidanjör Hizmetleri Sağlıyoruz